Παρασκευή Σεπ 21, 2018

  ΤΗΛ: 26950 41940 & 26950 41941

Επιτροπες

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΣΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΛΠ

Α/Α

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΣΕ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ,ΟΡΓΑΝΙΣΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΣ ΦΟΡΕΩΝ ΚΑΙ ΝΠΔΔ

ΝΟΜΟΣ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1

ΣΑΖ ΑΕ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΤΑ ΑΕ

 

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΔΠ LEADER ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ 4 ΤΟΥ ΠΑΑ 2007 – 2013

 

ΣΤΗΝ ΓΣ:

1.ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Δ. ΚΩΝ/ΝΟΣ

( ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΣ)

2.ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

 

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Δ. ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΝΑΠΛ.)

2

ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟICC

Ν2880/1954

1. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΓΑΡΓΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΝΑΠΛ.)

ΤΡΟΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(ΑΝΑΠΛ.)

3

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΚΕΕ)

Ν.3419/2005

1. ΓΑΡΓΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΑΠΛ)

2. ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΝΙΚΗ(ΑΝΑΠΛ)

 

4

ΔΙΚΤΥΟ ΝΗΣΙΩΤΙΚΩΝΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ ΕΕ (INSULER)

 

1. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Δ. ΚΩΝ/ΝΟΣ

2. ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5

ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΝΗΣΙΩΝ (ΕΟΑΕΝ)

 

1. ΓΑΡΓΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΑΠΛ)

2. ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ –

Α) ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΝΑΠΛ)

Β) ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΝΙΚΗ(ΑΝΑΠΛ)

 

6

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

 

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΚΟΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ( ΑΝΑΠΛ)

7

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Δ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ

 

1. ΓΑΡΓΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΑΠΛ)

2. ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-

Α) ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ(ΑΝΑΠΛ)

Β) ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΝΑΠΛ)

 

8

ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ - ΕΕΔΕΓΕ

 
  1. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΝΙΚΗ(ΑΝΑΠΛ)
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΚΑΜΠΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΑΝΑΠΛ)

9

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΟΣ-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΗΠΕΙΡΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

 

1. ΓΑΡΓΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΑΠΛ)

2. ΚΟΤΤΗΣ ΦΩΤΗΣ – ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ( ΑΝΑΠΛ)

 

10

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

 

3. ΓΑΡΓΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΑΠΛ)

  1. ΤΖΙΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΜΟΘΩΝΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ( ΑΝΑΠΛ)

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ(ΑΝΑΠΛ)

11

ΛΙΜΕΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

 

ΠΡΟΤΑΘΗΚΑΝ :

1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2. ΜΟΘΩΝΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3. ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΧΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

12

ΕΙΔΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΑΔΕΙΩΝ ΚΟΥΡΕΩΝ – ΚΟΜΜΩΤΩΝ

 
  1. ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΝΙΚΗ

13

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ(ΝΟΜΑΡΧ.ΑΥΤ/ΣΗ)

Ν.2218/94

ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΚΑΝΟΝΟΣΜΟΥΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΜΙΣΘΩΣΕΩΝ

Ν.4013/2011 ΑΡΘΡΟ 15

ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ( ΑΝΑΠΛ)

15

ΓΝΩΜΟΔΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΛΚΥΣΗ ΤΟΥ ΝΑΥΑΓΙΟΥ Ι/Φ YANSA

 

ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΓΑΡΓΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ( ΑΝΑΠΛ)

16

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΑΡ.9 ΤΟΥ Κ.Ν.2190/20

(ΠΕΡΙ ΑΕ)

Ν.2190

ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-

Α) ΓΑΡΓΑΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΝΑΠΛ)

Β)ΞΕΝΟΣ ΧΑΡ/ΠΟΣ(ΑΝΑΠΛ)

17

Δ Ε ΛΑΓΑΝΑΔΙΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΡΓΟΥ ( ΔΟΕ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΤΟΥ ΕΠ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

 

ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Δ. ΚΩΝ/ΝΟΣ

18

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΛΥΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΣΤΗΝ Δ.Ο.Υ

Ν.2238/94

ΑΡΘΡΟ 70

1. ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΤΣΙΠΗΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟ( ΑΝΑΠΛ)

19

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΥΘΜΙΣΕΩΣ ΦΟΡΤΟΕΚΦΟΡΤΩΣΕΩΝ ΛΙΜΕΝΟΣ

Ν.2639/1998

ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΑΝΑΠΛ)

20

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΥΘΜΙΣΕΩΣ ΦΟΡΤΟΕΚΦΟΡΤΩΣΕΩΝ ΛΙΜΕΝΟΣ

 

ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΝΑΠΛ)

21

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΑΙΘΡΙΟΥ ΠΛΑΝΟΔΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

Ν.3419/05

 

ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΚΗ ( ΑΝΑΠΛ)

22

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ

Ν.3419/05

 

ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΚΗ ( ΑΝΑΠΛ)

23

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΑΔΕΙΩΝ ΑΣΚΗΣΗΣ ΠΛΑΝΟΔΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

 

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-

ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ( ΑΝΑΠΛ)

24

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΙΛΙΚΟΥ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ

 

ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – ΜΟΘΩΝΑΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ( ΑΝΑΠΛ)

25

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

 

ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΛΑΤΥΠΟΔΗΣ ΣΚΟΠΙΩΤΗΣ(ΑΝΑΠΛ)

26

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ

ΠΔ 369/89

1.ΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

( ΑΝΑΠΛ)

2. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΑΝΑΠΛ)

sites