Πέμπτη Μαϊ 24, 2018

  ΤΗΛ: 26950 41940 & 26950 41941

Οριστικός κατάλογος υποψήφιων

 ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
« ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΒΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ»
Επικεφαλής συνδυασμού :
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Α. ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Ακτύπη Αθηνά του Αναστασίου
Κολπονδίνου Σπυριδούλα του Νικολάου
Μπράτη Μαρία του Διονυσίου
Παγανοπούλου Αδαμαντίνη του Γεωργίου
Σούλης –Μπερνάκης Νικόλαος του Δημητρίου

Β.ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Δάφνου Γεωργία του Στεφάνου
Δρογγίτης Ιωάννης του Αντωνίου
Κεφαλληνός Δημήτριος του Παναγιώτη
Κλάδης Διονύσιος του Νικολάου
Κολπονδίνος Χαράλαμπος του Πέτρου
Πλατυπόδης Κωνσταντίνος του Σκοπιώτη
Σταμίρης-Παναγιωταράς Αναστάσιος του Ιωάννη
Γ.ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Πομόνης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
Δ.ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Γκέρμπεσης Χαράλαμπος του Διονυσίου
Γκούσκου Βενετία του Νικολάου
Καπνίσης Λάμπρος του Διονυσίου
Καραμαλίκη Ρούσσα του Πέτρου
Παγανόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου
Πομόνης Θεόδωρος του Παύλου
Ρένεσης Διονύσιος του Δραγανίγου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
« ΝΕΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ»
Επικεφαλής συνδυασμού :
ΣΤΟΥΦΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Α. ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Βούλτσου-Πομόνη Αθηνά του Θεοδώρου
Γιαννάτος Κωνσταντίνος του Διονυσίου
Γκρέκος Χριστάκης του Γιώργη
Γλαρός Σοφοκλής του Στεφάνου
Καψάσκη Ευγενία του Ιωάνννη
Κεφαλληνός Νικόλαος του Παναγιώτη
Μπουζιάνου Μαγδαλινή(Λίλυ) του Στασινού
Παντελής Δημήτριος του Ευαγγέλου
Πλέσσα Χρυσάνθη του Γεωργίου
Σουρίκας Στυλιανός του Φωτίου
Στυλιανέση Άννα του Διονυσίου
Τσικνής Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Χαικάλη Ρουμβίνη –Ανδριανή του Διονυσίου
Β.ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Βελιανίτης Νικόλαος του Γεωργίου
Γράμψας Ιωάννης του Δημητρίου
Κόρδας Τιμολέων του Ηλία
Κοριανίτης Κωνσταντίνος Ιωάννη
Κρεζίας Διονύσιος του Φιλίππου
Λάζαρης Πέτρος του Χαραλάμπους
Μαλούχος Σπυρίδων του Νικολάου
Μίχου Βασιλική του Ρήγα
Ψύχα Κωνσταντίνα του Γεωργίου
Γ.ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Μποτώνης Διονύσιος του Αθανασίου
Ξένος Δημήτριος του Ιωάννη
Στουφής Νικόλαος του Ιωάννη
Τσαγκαρόπουλος Γεράσιμος του Σπυρίδωνος
Δ.ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Ανδρεώλας Αντώνιος του Δημητρίου
Βισβάρδης Σπυρίδων του Δημητρίου
Βροντού Ευαγγελία του Βασιλείου
Γιατράς Ιωάννης του Γεωργίου
Γκλαβάς Νικόλαος του Διονυσίου
Δρογγίτη-Στουφή Μαρία του Σκοπιώτη
Καρμίρης-Λιβέρης Τιμόθεος του Τζανέτου
Κεφαλληνός-Αριδάκης Ιωάννης του Ανδρέα –Σπυρίδωνος
Κουρούμαλος Σωτήριος του Ιωάννη
Λευτάκης Διονύσιος του Γεωργίου
Μαρίνου Μαρία του Διονυσίου
Μποζίκης Δραγανίκος –Νικόλαος του Διονυσίου
Ξένος Ζήσιμος – Διονύσιος του Μαρίνου
Παναγιωτόπουλος Στέφανος του Ιωάννη
Παράσχη Γεωργία του Ιωάννη
Πουλιέζος Διονύσιος του Ιωάννη
Τσάκος Γεώργιος του Αντωνίου
Φραγκογιάννη Μαρία του Νικολάου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
« ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ»
Επικεφαλής συνδυασμού :
ΚΟΤΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
Α.ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Αμπελάς Ανδρέας του Διονυσίου
Βαμβακά Γεωργία του Αναστασίου
Δριμή Αικατερίνη του Γεωργίου
Κάρδαρης Μιχαήλ του Χρήστου
Καψάσκης Άγγελος του Πέτρου
Κολλάρος Αντώνιος του Ανδρέα
Κόττης Νικόλαος του Σταύρου
Κούτσης Ιωάννης του Διονυσίου
Λαγουνάρης Διονύσιος του Αγγέλου
Μάργαρης Διονύσιος του Παναγιώτη
Μουζάκης Διονύσιος του Δημητρίου
Σιδηροκαστρίτη Αικατερίνη του Γεωργίου
Ταμαρέση – Πλέσσα Θεοδώρα του Διονυσίου

Β.ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Ασίμης Κωνσταντίνος του Ευστρατίου
Βερτζάγιας Διονύσιος του Ιωάννη
Βούλτσου Αθηνά του Στυλιανού
Καραμαλίκης Ιωάννης του Διονυσίου
Κονταράτος Ιάκωβος του Νικολάου
Λεονταρίτης Διονύσιος του Χαραλάμπους
Μαλαφούρης Δανιήλ του Γεωργίου
Μάργαρης Νικόλαος του Σπυρίδωνος
Μαυρίας Διονύσιος του Χαραλάμπους
Σούλης Ευστάθιος του Μάρκου

3.ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Κακολύρης Σπυρίδων του Ιωάννη
Κλάδης Θεόδωρος του Ιωάννη
Λιβέρης Ιωάννης του Ανδρέα
Μαλούχος Νεκτάριος του Βασιλείου
Μποτώνης Αναστάσιος του Διονυσίου
Νικολουδάκης Θεοφάνης του Ιωάννη
Szewczyk(Σεβζυκ) Anna-Maria(Άννα-Μαρία) του Wlodzimierz
Κιούρκας Γεώργιος –Ιωάννης του Αναστασίου- Δημητρίου

4.ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Γουσέτης Ιωάννης του Νικολάου
Δαμανάκης Μάρκος του Ευαγγέλου
Δεμέστιχα Βασιλική του Ευσταθίου
Λαζάνη Νικολέττα του Ανδρέα
Λάμπος Δημήτρης του Σπύρου
Λυκούρεσης Κωνσταντίνος του Αναστασίου
Μαλαφούρη Νικολέττα του Χαραλάμπους
Μιχαλίτσης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
Μουζάκης Ανδρέας του Διονυσίου
Παράσχη Αικατερίνη του Σπυρίδωνος
Πετριτάτς Λεονάρντ του Φλαμύρ
Πετρόπουλος Φίλιππος του Δημητρίου
Πέττας Δημήτριος του Δημητρίου
Πυλαρινός Αναστάσιος του Βασιλείου
Πυριόχος Ευάγγελος του Διονυσίου
Τεμπονέρας Κωνσταντίνος του Νικολάου
Τριανταφύλλου Ζωή του Πέτρου
Τσίπηρας Νικόλαος του Αντωνίου
Χαραμής Σπυρίδων του Ανδρέα
Χαϊκάλης Μιχαήλ του Διονυσίου
Χριστόφορος –Λιβάνης Ανδρέας του Νικολάου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
« ΝΕΑ ΑΡΧΗ»
Επικεφαλής συνδυασμού :
ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ –ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
1. ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Γκούσκος Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου
Μπελντέκη Σπυριδούλα του Ηλία
Τσιμάρας Γεώργιος του Νικολάου
2. ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Παπαδάτου Κυριακή του Δημητρίου
3.ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
Πάστρας Χρήστος του Διονυσίου
4. ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
Κολυβάς Στέφανος του Διονυσίου
 
Rate this item
sites