Επιτροπές

Α/Α

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΣΕ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ,ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΣ ΦΟΡΕΩΝ ΚΑΙ ΝΠΔΔ

1 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΚΕΕΕ)
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΠΗΡΑΣ

2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΝΗΣΙΩΝ (ΕΟΑΕΝ)
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΠΗΡΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ

3 ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ (ΕΕΔΕΓΕ)
ΤΖΟΥΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΑΚΤΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ (ΤΑΜΙΑΣ) ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ
ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΜΠΙΩΤΗ ΤΑΚΤΙΚΗ
ΜΑΤΘΙΛΔΗ-ΜΑΡΙΑ ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ

4 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ (ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ)
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΤΑΚΤΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΜΑΡΕΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ

5 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ (ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ )
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΤΑΚΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΙΒΑΝΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

6 ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ (ICC HELLAS)
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

7 ΔΙΚΤΥΟ ΝΗΣΙΩΤΙΚΩΝ ΕΠΙΜ/ΩΝ(INSULEUR )
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΠΗΡΑΣ (ΤΑΜΙΑΣ)
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ

8 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ Δ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΕΡΗΣ (ΤΑΚΤΙΚΟΣ)
ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ)

9 ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΛΙΜΕΝΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΤΑΚΤΙΚH
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

10 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Δ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

11 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΙΛΙΚΟΥ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΠΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

12 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΜΠΕΙΡΟΓΝΩΜΟΝΩΝ (ΑΡΘΡΟ 9 Κ.Ν. 2190/20)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΤΑΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ

13 ΜΕΛΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ
Δ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΕΡΗΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΙΒΑΝΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

14 A.I.C. FORUM
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ

15 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΙΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ (ΠΕ.ΣΥ.)
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΠΗΡΑΣ ( ΜΕΛΟΣ ΔΣ)

16 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΘΡΟΥ 85 Ν 4070/2012
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

17 Γνωμοδοτική επιτροπή για θέματα ανέλκυσης, απομάκρυνσης ναυαγίων
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΙΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

18 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΤΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

19 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΣΤΙΚΗ)-ΠΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ & Δ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

20 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΙΒΑΝΗΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΤΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ
ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΜΠΙΩΤΗ ΤΑΚΤΙΚΗ Δ/ΚΗ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ
ΜΑΤΘΙΛΔΗ-ΜΑΡΙΑ ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΤΑΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜ/ΩΣ

21 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΜΑΡΕΣΗ ΠΛΕΣΣΑ Α΄ ΑΝΤΙΠ/ΟΣ
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΓΕΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΜΕΛΟΣ ΔΣ

22 ΦΟΡΕΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΠΡΑΚΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΤΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

23 ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟ Ν. ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1. ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΑΜΑΡΕΣΗ – Α. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
2. ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ – Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
3. ΤΖΟΥΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΕΔΕΓΕ
4. ΝΤΙΑΝΑ ΠΑΡΑΣΧΗ – ΜΕΛΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ
5. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΙΜΗ – ΜΕΛΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ

24 ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗΣ ΣΥΜΠΡΑΞΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΠΗΡΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ

Δείτε τις επιτροπές εδώ

Back to top button